tel. / fax. 58 664 79 17, tel. kom. 602 705 494 an-vis@an-vis.pl

O firmie

Szanowni Klienci

W tym roku mija 29 lat od kiedy staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie zaopatrzenia w markowe narzędzia firmy STANLEY BLACK&DECKER POLSKA Sp. z o.o.

Od ponad 170 lat marka STANLEY jest synonimem jakości. Przez cały okres naszej działalności logo STANLEY, a od kilku lat także pozostałych marek będących w ofercie grupy Stanley, przyjmowane są przez naszych klientów z uznaniem i aprobatą.
Przez te 28 lat obecności na rynku narzędzi zapracowaliśmy na Państwa zaufanie tak co do jakości obsługi jak i atrakcyjności cen oferowanych przez nas produktów. Mając na uwadze rosnące z roku na rok oczekiwania klientów staramy się usprawniać współpracę poprzez wprowadzanie nowych narzędzi ułatwiających handel.

W roku 2014 udostępniliśmy Państwu system hurtowy B2B on-line, który w znaczącym stopniu ułatwia składanie zamówień oraz komunikację w jej aspekcie handlowym. Integralną częścią zmian jest także rozbudowa salonu sprzedaży stacjonarnej oraz odświeżenie strony internetowej.

Dziękując Państwu za dotychczasową współpracę. Żywimy nadzieję, iż w najbliższych latach zacieśnimy jeszcze bardziej nasze handlowe kontakty ku Państwa i naszemu zadowoleniu.

Jakub Gajewski
właściciel

 

Firma AN-VIS NARZĘDZIA obecna na rynku od 1995 roku specjalizuje się w dystrybucji narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz osprzętu i akcesoriów marek STANLEY Jr., STANLEY, STANLEY FATMAX, DeWALT, BLACK&DECKER, IRWIN, LENOX, BOSTITCH, EXPERT, FACOM, NEO, TOPEX, GRAPHITE, VERTO, PRESSOL, TOP TOOLS, BAILDON, CHICAGO PNEUMATIC, CMT, PIHER, VIRUTEX, STACO, FISCH, MINIBATT, RAMIA, NUTOOL, NUTOOL RED, IMPAX, REVOLUTION AIR, NUAIR.

Podstawą naszej działalności są:

  • sprzedaż hurtowa
  • sprzedaż detaliczna
  • obsługa serwisowa za pośrednictwem serwisów centralnych producentów

Udzielamy stosownych rabatów uzależnionych od rodzaju zamawianego produktu i ilości, ale także od historii i jakości współpracy. Zapewniamy serwis logistyczny w ramach przesyłek kurierskich.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące grupy produktowe:

narzędzia ręczne

elektronarzędzia

osprzęt i akcesoria do elektronarzędzi

zabawki diy (zrób to sam)

narzędzia pomiarowe

narzędzia pneumatyczne, łączniki

systemy magazynowania, wózki transportowe

kompresory, agregaty